MissPassion.pl - Forum miłośników konkursów piękności oraz innych obliczy piękna.
Opinie o forum, sprawy techniczne - sugestie, ogłoszenia administracyjne. - Wersja do druku

+- MissPassion.pl - Forum miłośników konkursów piękności oraz innych obliczy piękna. (http://misspassion.pl)
+-- Dział: STREFA FORUMOWICZA / User's Area (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Sprawy Administracyjne (/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Opinie o forum, sprawy techniczne - sugestie, ogłoszenia administracyjne. (/showthread.php?tid=17)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Opinie o forum, sprawy techniczne - sugestie, ogłoszenia administracyjne. - Star - 14-Mar-2019 00:43

Moderatorzy nie mogli by zmienić panteonu czy opisów ?


RE: Opinie o forum, sprawy techniczne - sugestie, ogłoszenia administracyjne. - Klaudia - 14-Mar-2019 11:25

(14-Mar-2019 00:43)Star napisał(a):  Moderatorzy nie mogli by zmienić panteonu czy opisów ?

Nie mogą. Nie mają takich uprawnień.


RE: Opinie o forum, sprawy techniczne - sugestie, ogłoszenia administracyjne. - Damian - 19-Mar-2019 22:22

Trzeba jeszcze zmienić nazwisko w zakładce MS bo wciąż jest Jenny Kim


RE: Opinie o forum, sprawy techniczne - sugestie, ogłoszenia administracyjne. - Star - 14-Sie-2019 09:03

Tylko u mnie nie otwierają się ostatnie posty ? Wchodzę w wątek a tu dalej te z przed kilku dni, gdzie na stronie głównej pisze że ktoś dodał post np. z dzisiaj. Próbowałem z różnych urządzeń, a tu dalej lipa.


RE: Opinie o forum, sprawy techniczne - sugestie, ogłoszenia administracyjne. - Damian - 14-Sie-2019 11:16

Trzeba odświeżyć stronę i wtedy się pojawiają. Też tak niestety mam.


RE: Opinie o forum, sprawy techniczne - sugestie, ogłoszenia administracyjne. - Star - 14-Sie-2019 12:23

(14-Sie-2019 11:16)Damian napisał(a):  Trzeba odświeżyć stronę i wtedy się pojawiają. Też tak niestety mam.

Niestey bez skutku. Dziwi mnie że nie wszystkich wątkach jest ten problem.


RE: Opinie o forum, sprawy techniczne - sugestie, ogłoszenia administracyjne. - robert71231 - 14-Sie-2019 12:51

(14-Sie-2019 12:23)Star napisał(a):  
(14-Sie-2019 11:16)Damian napisał(a):  Trzeba odświeżyć stronę i wtedy się pojawiają. Też tak niestety mam.

Niestey bez skutku. Dziwi mnie że nie wszystkich wątkach jest ten problem.

U mnie (podobny problem) odświeżanie nic nie daje, dopiero po wylogowaniu i ponownym zalogowaniu jest ok.


RE: Opinie o forum, sprawy techniczne - sugestie, ogłoszenia administracyjne. - Livia - 14-Sie-2019 12:51

Ja niestety też tak mam Smutny. Masakra, bo non stop muszę odświeżać stronę...


RE: Opinie o forum, sprawy techniczne - sugestie, ogłoszenia administracyjne. - Marquess - 14-Sie-2019 15:23

U mnie od pewnego czasu tak samo.


RE: Opinie o forum, sprawy techniczne - sugestie, ogłoszenia administracyjne. - żetka - 14-Sie-2019 16:19

Skoro u wszystkich jest tak samo to chyba jakiś błąd w systemie? Da się z tym coś zrobić (pytanie do admina/technicznych)? Uśmiech