MissPassion.pl - Forum miłośników konkursów piękności oraz innych obliczy piękna.
Opinie o forum, sprawy techniczne - sugestie, ogłoszenia administracyjne. - Wersja do druku

+- MissPassion.pl - Forum miłośników konkursów piękności oraz innych obliczy piękna. (http://misspassion.pl)
+-- Dział: STREFA FORUMOWICZA / User's Area (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Sprawy Administracyjne (/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Opinie o forum, sprawy techniczne - sugestie, ogłoszenia administracyjne. (/showthread.php?tid=17)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Opinie o forum, sprawy techniczne - sugestie, ogłoszenia administracyjne. - c0nst - 14-Sie-2019 16:57

test


RE: Opinie o forum, sprawy techniczne - sugestie, ogłoszenia administracyjne. - Monika - 14-Sie-2019 17:26

Potwierdzam, że i u mnie występowal ten błąd, teraz bo teście działa jak powinno Uśmiech


RE: Opinie o forum, sprawy techniczne - sugestie, ogłoszenia administracyjne. - c0nst - 14-Sie-2019 17:50

test


RE: Opinie o forum, sprawy techniczne - sugestie, ogłoszenia administracyjne. - Ironic - 14-Sie-2019 19:14

Dajcie znać czy wszystko u Was wróciło do normy.

Dla pewności każdego proszę o wciśnięcie kombinacji klawiszy CTRL+F5 razem dla odświeżenia ustawień strony.

Najlepiej też wyczyścić dane przeglądarki, cookies/ciasteczka do tego.


RE: Opinie o forum, sprawy techniczne - sugestie, ogłoszenia administracyjne. - c0nst - 14-Sie-2019 19:36

test


RE: Opinie o forum, sprawy techniczne - sugestie, ogłoszenia administracyjne. - robert71231 - 14-Sie-2019 19:38

Przetestowałem - u mnie działa bez żadnych zastrzeżeń tym razem Uśmiech


RE: Opinie o forum, sprawy techniczne - sugestie, ogłoszenia administracyjne. - Livia - 15-Sie-2019 12:31

U mnie dopiero dziś się poprawiło, ale wreszcie jest ok!


RE: Opinie o forum, sprawy techniczne - sugestie, ogłoszenia administracyjne. - Scarlet - 15-Sie-2019 15:14

Jest ok, ale u mnie menu pod nazwą użytkownika jest trochę "wykrzaczone"


RE: Opinie o forum, sprawy techniczne - sugestie, ogłoszenia administracyjne. - Lal - 17-Sie-2019 01:44

U mnie bez zmian, Też nie widzę nowych postów, a co ciekawsze, gdy wchodzę na forum pokazuje się, że niby jestem zalogowany, chociaż nie jestem. Dziwne.

JUŻ DZIAŁA!


RE: Opinie o forum, sprawy techniczne - sugestie, ogłoszenia administracyjne. - Davidson - 15-Gru-2019 12:29

Podczas wczorajszego czatu dowiedziałem się, że nie tylko ja mam z tym problem, a więc...
Podczas pisania na czacie czasem nie idzie niczego napisać, strona się zacina i nie idzie jej nawet odświeżyć. Jedynym sposobem przynajmniej jaki ja znam to zamknięcie karty w przeglądarce, otworzenie nowej i wklejenie adresu strony. Wtedy przy odrobinie szczęścia będzie się dało napisać jedno zdanie, po czym znowu strona się zacina. Czasem nawet wystarczy, że inni coś napiszą i strona się też u mnie zacina.