MissPassion.pl - Forum miłośników konkursów piękności oraz innych obliczy piękna.
Opinie o forum, sprawy techniczne - sugestie, ogłoszenia administracyjne. - Wersja do druku

+- MissPassion.pl - Forum miłośników konkursów piękności oraz innych obliczy piękna. (http://misspassion.pl)
+-- Dział: STREFA FORUMOWICZA / User's Area (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Sprawy Administracyjne (/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Opinie o forum, sprawy techniczne - sugestie, ogłoszenia administracyjne. (/showthread.php?tid=17)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Opinie o forum, sprawy techniczne - sugestie, ogłoszenia administracyjne. - BloodBrother - 15-Gru-2019 14:16

(15-Gru-2019 12:29)Davidson napisał(a):  Podczas wczorajszego czatu dowiedziałem się, że nie tylko ja mam z tym problem, a więc...
Podczas pisania na czacie czasem nie idzie niczego napisać, strona się zacina i nie idzie jej nawet odświeżyć. Jedynym sposobem przynajmniej jaki ja znam to zamknięcie karty w przeglądarce, otworzenie nowej i wklejenie adresu strony. Wtedy przy odrobinie szczęścia będzie się dało napisać jedno zdanie, po czym znowu strona się zacina. Czasem nawet wystarczy, że inni coś napiszą i strona się też u mnie zacina.

Potwierdzam, mam identycznie...


RE: Opinie o forum, sprawy techniczne - sugestie, ogłoszenia administracyjne. - Wojtek - 24-Gru-2019 00:29

Jak usunąć konto ?


RE: Opinie o forum, sprawy techniczne - sugestie, ogłoszenia administracyjne. - tibo - 21-Sty-2020 02:07

Dlaczego w wątku Magdy Kasiborskiej ostatecznie skasowano wszystkie nasze życzenia urodzinowe ?


RE: Opinie o forum, sprawy techniczne - sugestie, ogłoszenia administracyjne. - Ironic - 21-Sty-2020 17:34

(21-Sty-2020 02:07)tibo napisał(a):  Dlaczego w wątku Magdy Kasiborskiej ostatecznie skasowano wszystkie nasze życzenia urodzinowe ?

Nikt nic nie kasował z tego co wiem, chyba, że jakiś moderator ?
Forum ostatnio robi sobie od strony technicznej problemy małe i duże i czekam na technicznego by go uleczyć, także będziemy mieć oczy szeroko otwarte i na to.


RE: Opinie o forum, sprawy techniczne - sugestie, ogłoszenia administracyjne. - Irena Piękna - 21-Sie-2020 19:06

Ojej co to się stało, że forum tak długo było niedostępne? Tęskniłam baaardzo. Rozumiem, że trwały jakieś prace konserwacyjne i niedługo zobaczymy forum w nowej lepszej odsłonie ? Duży uśmiech


RE: Opinie o forum, sprawy techniczne - sugestie, ogłoszenia administracyjne. - Artur K. Winiarski - 22-Sie-2020 05:39

Jak dobrze, że forum już jest z powrotem. Konkursów brak to chociaż forum Oczko


RE: Opinie o forum, sprawy techniczne - sugestie, ogłoszenia administracyjne. - Voytek - 10-Lis-2021 17:31

Drodzy forumowicze!

Trwają prace techniczne. Mogą pojawiać się w związku z tym problemy z użytkowaniem forum.

Za utrudnienia przepraszam!



RE: Opinie o forum, sprawy techniczne - sugestie, ogłoszenia administracyjne. - Voytek - 17-Gru-2021 04:14

Wyprzedzając Wasze ewentualne pytania - konto forumowicza Star zostało usunięte na jego własną prośbę.


RE: Opinie o forum, sprawy techniczne - sugestie, ogłoszenia administracyjne. - Monika - 17-Gru-2021 08:39

Dziecinne zachowanie .... Przecież za dwa dni emocje opadną i założy konto od nowa...
Wszystkich nas przygnębia sytuacja z MW, jednak gdyby ktoś umarł, poważnie zachorował to mielibyśmy pretensje ,że nie odwołali finału... Tak źle i tak nie dobrze


RE: Opinie o forum, sprawy techniczne - sugestie, ogłoszenia administracyjne. - Voytek - 27-Wrz-2022 22:56

Zanim sezon rozkręci się na dobre ponawiam swoją prośbę o NIE wstawianie zdjęć z facebooka bez użycia hostingów zdjęć itp. Facebookowe zdjęcia z ich adresem w linku znikają po kilku dniach i po wstawionych przez Was fotkach pozostaje tylko tyle ile widać na załączonym poniżej przykładzie postu sprzed tygodnia.

[Obrazek: 29798111.jpg]