MissPassion.pl - Forum miłośników konkursów piękności oraz innych obliczy piękna.
Opinie o forum, sprawy techniczne - sugestie, ogłoszenia administracyjne. - Wersja do druku

+- MissPassion.pl - Forum miłośników konkursów piękności oraz innych obliczy piękna. (http://misspassion.pl)
+-- Dział: STREFA FORUMOWICZA / User's Area (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Sprawy Administracyjne (/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Opinie o forum, sprawy techniczne - sugestie, ogłoszenia administracyjne. (/showthread.php?tid=17)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Opinie o forum, sprawy techniczne - sugestie, ogłoszenia administracyjne. - Autograf - 13-Lis-2018 21:13

Wow!! No na CIebie nie patrzyłem ,ale robi wrażneie..hmm! w końcu OJCIEC DYREKTOR!!!!!!


RE: Opinie o forum, sprawy techniczne - sugestie, ogłoszenia administracyjne. - Matis - 13-Lis-2018 21:18

Ale licznik nie nabija jak się nie wylogujesz, ja się nigdy nie wylogowywałem, więc powinienem mieć nabity co najmniej rok. Licznik nabija tylko wtedy jak wejdziesz na stronę.


RE: Opinie o forum, sprawy techniczne - sugestie, ogłoszenia administracyjne. - Autograf - 13-Lis-2018 21:22

Czyli dużo czasu jestem na stronie Uśmiech

(13-Lis-2018 21:13)robert71231 napisał(a):  Sam należę do takich, którzy mają już pokaźny licznik czasu przebywania tutaj na forum, a jestem tu zaledwie od niespełna roku. Powód tego jest taki, że wiele razy po prostu zapominałem się wylogować (albo może byłem na tyle leniwy żeby to zrobić?) Oczko

No Robert jesteś tu chyba w top 10 Uśmiech


RE: Opinie o forum, sprawy techniczne - sugestie, ogłoszenia administracyjne. - Klaudia - 13-Lis-2018 22:59

Aż spojrzałam na mój licznik - 2 Miesięce, 2 Tygodne, 4 Dni, 17 Godzin, 46 Minut, 58 Sekund. Nie tyle co Ojciec dyrektor, ale i tak szmat czasu Oczko Ale Robert jak na rok to pokaźna ilość czasu! Za kilka lat będziesz jak Rafał Duży uśmiech


RE: Opinie o forum, sprawy techniczne - sugestie, ogłoszenia administracyjne. - Autograf - 13-Lis-2018 23:02

Uśmiech każdy zaskoczony Uśmiech


RE: Opinie o forum, sprawy techniczne - sugestie, ogłoszenia administracyjne. - Ironic - 13-Lis-2018 23:07

Ja tam zaskoczony nie jestem bo ciągle tu zaglądam, więc to moja naturalna część dnia, że wpadam tutaj sporadycznie, tak z 50 razy na dzień Uśmiech


RE: Opinie o forum, sprawy techniczne - sugestie, ogłoszenia administracyjne. - robert71231 - 13-Lis-2018 23:28

Hmm, mimo wszystko to aż sam się dziwię skąd mi się tyle nazbierało... Uśmiech Autograf, miło znaleźć się w top 10 w takiej konkurencji Oczko Do Ironic'a mi jeszcze daleko pod tym względem i ciężko będzie kiedykolwiek dogonić, ale jak utrzymam takie tempo Klaudia to za rok powinniśmy mieć mniej więcej wyrównane swoje liczniki Uśmiech


RE: Opinie o forum, sprawy techniczne - sugestie, ogłoszenia administracyjne. - BloodBrother - 14-Lis-2018 06:53

1 Miesiąc, 10 Godzin, 42 Minut, 36 Sekund :O


RE: Opinie o forum, sprawy techniczne - sugestie, ogłoszenia administracyjne. - Matis - 14-Lis-2018 19:02

To wy tutaj chyba nocujecie Uśmiech Od niektórych jestem tutaj dłużej niż rok, a mają takie liczniki ....


RE: Opinie o forum, sprawy techniczne - sugestie, ogłoszenia administracyjne. - Scarlet - 14-Lis-2018 19:12

1 Tydzień, 9 Godzin, 30 Minut, 56 Sekund z Wami już od 2 prawie lat Serce