MissPassion.pl - Forum miłośników konkursów piękności oraz innych obliczy piękna.
Opinie o forum, sprawy techniczne - sugestie, ogłoszenia administracyjne. - Wersja do druku

+- MissPassion.pl - Forum miłośników konkursów piękności oraz innych obliczy piękna. (http://misspassion.pl)
+-- Dział: STREFA FORUMOWICZA / User's Area (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Sprawy Administracyjne (/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Opinie o forum, sprawy techniczne - sugestie, ogłoszenia administracyjne. (/showthread.php?tid=17)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Opinie o forum, sprawy techniczne - sugestie, ogłoszenia administracyjne. - Matis - 07-Gru-2018 23:24

Czy ktoś mógłby odblokować wyrocznię, nie można przesłać swoich typów na Miss World. Kiedy mam to zrobić jak wątek jest zamknięty?


RE: Opinie o forum, sprawy techniczne - sugestie, ogłoszenia administracyjne. - Klaudia - 08-Gru-2018 01:26

(07-Gru-2018 23:24)Matis napisał(a):  Czy ktoś mógłby odblokować wyrocznię, nie można przesłać swoich typów na Miss World. Kiedy mam to zrobić jak wątek jest zamknięty?

Odblokowałam po zakończonym finale tak jak zawsze. A na przyszłość w takich sytuacjach (mogę nie mieć dostępu do forum od razu po zakończeniu gali) możecie mi przesyłać w wiadomości prywatnej. Dodam po otwarciu wątku.


RE: Opinie o forum, sprawy techniczne - sugestie, ogłoszenia administracyjne. - Matis - 08-Gru-2018 09:51

(08-Gru-2018 01:26)Klaudia napisał(a):  
(07-Gru-2018 23:24)Matis napisał(a):  Czy ktoś mógłby odblokować wyrocznię, nie można przesłać swoich typów na Miss World. Kiedy mam to zrobić jak wątek jest zamknięty?

Odblokowałam po zakończonym finale tak jak zawsze. A na przyszłość w takich sytuacjach (mogę nie mieć dostępu do forum od razu po zakończeniu gali) możecie mi przesyłać w wiadomości prywatnej. Dodam po otwarciu wątku.

ok


RE: Opinie o forum, sprawy techniczne - sugestie, ogłoszenia administracyjne. - Livia - 28-Sty-2019 13:29

Można by już wymienić panteon missAnioł


RE: Opinie o forum, sprawy techniczne - sugestie, ogłoszenia administracyjne. - bociu - 28-Sty-2019 13:47

Myślę, że Ironic już działa w tym temacie... Pamiętam, że kiedyś pisał, że musi uzyskać zgody na wykorzystanie zdjęcia na forum Uśmiech i że to niestety trochę trwa.


RE: Opinie o forum, sprawy techniczne - sugestie, ogłoszenia administracyjne. - Klaudia - 28-Sty-2019 15:17

To raz, a dwa Rafał był teraz zajęty przygotowywaniem Angeliki, a później zgrupowaniem, więc dajmy mu chwilę odsapnąć Uśmiech


RE: Opinie o forum, sprawy techniczne - sugestie, ogłoszenia administracyjne. - Ironic - 28-Sty-2019 16:42

Obie powyższe wypowiedzi są prawdziwe. Dopiero teraz mogę się tym zająć bo wcześniej doby były dla mnie za krótkie.


RE: Opinie o forum, sprawy techniczne - sugestie, ogłoszenia administracyjne. - Livia - 29-Sty-2019 23:03

Ok ok, nie pospieszam w niczym Uśmiech


RE: Opinie o forum, sprawy techniczne - sugestie, ogłoszenia administracyjne. - troll - 13-Mar-2019 16:48

Trochę nieaktualne te Miss...Zarówno polskie, jak i światowe. Większość nowych panuje już od pół roku lub co najmniej od kwartału.


RE: Opinie o forum, sprawy techniczne - sugestie, ogłoszenia administracyjne. - Ironic - 13-Mar-2019 20:13

(13-Mar-2019 16:48)troll napisał(a):  Trochę nieaktualne te Miss...Zarówno polskie, jak i światowe. Większość nowych panuje już od pół roku lub co najmniej od kwartału.

Mea Cupla. Dużo się dzieje u mnie ale nadrabiam już.