...
Entuzjasta
Liczba postów: 4,085
Dołączył: Lut 2015
Reputacja: 87
Post: #11
RE: Miss Polonia 2019 - Karolina Bielawska.
(09-Lis-2021 20:06)żetka napisał(a):  
(09-Lis-2021 20:04)Malankiewka napisał(a):  
(09-Lis-2021 19:39)żetka napisał(a):  Oficjalna wizytówka Karoliny już na profilu Miss World:

https://www.youtube.com/watch?v=8LZ1dEsKcDs

(09-Lis-2021 18:57)Malankiewka napisał(a):  O Wojtek dzięki for teaming up! Właśnie o to chodziło!
Ale jak tu utrudniać życie Karolinie nie dobrana suknia skoro jeszcze jej nie widzieliśmy a secondo nikt nie ma zamiaru tutaj jej utrudniać startu w MW!

(09-Lis-2021 17:48)żetka napisał(a):  Wojtek, muszę z Tobą popolemizować, bo coś ostatnio rzadko się zgadzamy (aż dziwne, bo zwykle byłeś jednym z tych użytkowników forum, pod którego postami mogłabym się podpisać Uśmiech Owszem sukienka Agbani była prosta, ale doskonale harmonizowała z całym ówczesnym wizerunkiem Agbani - delikatna, wiotka sarna, bardzo naturalna, z minimalistycznym makijażem i niezwykle prostą, skromną fryzurą. Suknia Roseanny nijak nie pasowała do jej przerysowanego wizerunku - farbowanych włosów w nienaturalnym kolorze, lalkowatego mocnego makijażu...może tylko ten soczysty kolor. Tak ni przypiął, ni przyłatał...jakby gdzieś w biegu chwyciła pierwszą lepszą kieckę, bez żadnego pomyślunku...

A co do postu Malanakiewki, ja też nie lubię cekinów, srok, choinek, bez, syren, etc...ale można stworzyć, gustowną, piękną suknię, która jednocześnie nie jest zbyt skromna i prosta, stosowna do okazji, a jednocześnie nie trąci kiczem. I wśród laureatek MW z ostatnich lat sporo takich było...I zgadzam się, że kiecka, a suknia, to dwie zupełnie różne części garderoby...Właśnie dlatego uważam, że Roseanna miała kieckę, nie suknię Oczko

Ja sie muszę zgodzić z Wojtkiem całkowicie, to były inne czasy. Nie mniej jednak, właśnie ten shocking pink kolor był strzałem w dziesiątkę bo on idealnie podkreślał ta całą bajkę która miała/ma na imię Roseanna: ona wyglądała jak po wielu operacjach plastycznych normalnie jak Barbie i ten plastikowy rusz idealnie się nadal. Czysta harmonia: ona sztuczna i ten lalkowaty róż też. Ktoś miał naprawdę wielkiego nosa.
Z całym szacunkiem dla Twej wiedzy Zetko ale dział mody i fotografii proponuje zostawić osobom które troszkę się lepiej w tym orientują. Mam nadzieję że nie masz mi za źle tego komentarza ale nie każdy musi wiedzieć bądź znać się na wszystkim.

Ok, to poproszę o szczegółowe instrukcje, czy wolno mi się wypowiadać na tym forum, a jeśli tak, to w jakim zakresie i na jakie tematy. Skoro nie jestem fotografem, projektantem mody, stylistą, pracownikiem agencji modelek, ani osobą, która pracuje w branży beauty nie powinnam się zatem wypowiadać na żaden tu poruszany temat, bo nie mam do tego wystarczających kwalifikacji.
Czyli to chyba po prostu forum nie dla mnie :/

Jeśli ja się na czymś nie znam, to się na ten temat nie wypowiadam. To jest moje podejście, a Ty zrób jak uważasz.

Masz rację, nie będę się już tutaj wypowiadać, bo nie jestem ekspertem w żadnym z poruszanych tu tematów.
Ja miałam na myśli siebie, nie Ciebie. Jeśli ja się na czymś się nie znam to poprostu milczę. Jeśli interesuje się i działam w fotografii to się wypowiem. Zrób jak uważasz. Nie będę mówić nikomu co ma robić. Twoja wola.
09-Lis-2021 20:11
Znajdź posty


Wiadomości w tym wątku
,,, - Malankiewka - 09-Lis-2021, 18:52
,,,,, - żetka - 09-Lis-2021, 19:39
RE: Miss Polonia 2019 - Karolina Bielawska. - Malankiewka - 09-Lis-2021 20:11
... - Voytek - 09-Lis-2021, 20:37

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5