Opinie o forum, sprawy techniczne - sugestie, ogłoszenia administracyjne.
Krycha
Unregistered
 
Post: #15
RE: Opinie o forum, sprawy techniczne - sugestie, ogłoszenia administracyjne.
Przyznam, że byłam sceptyczna jeśli chodzi o to, czy w trakcie wakacyjnej posuchy forum ktoś odwiedzi poza mną i administratorem a jak widzę to dużo się tu dzieje, ktoś przynajmniej o to dba. Chociaż największe konkursy są dopiero na jesieni-zimie, to interesujemy się tym przecież cały czas, dlatego jakieś dodatkowe aktywności tutaj cieszą a i widzimy, że cały czas trwają wybory kandydatek w innych krajach. Żałuję, że nie mam czasu wchodzić tutaj częściej i komentować ale mam też wrażenie, że wiele osób tutaj siedzi przyczajonych, boją się odezwać. Widzę, że online nieraz pełno osób a wypowiedzi tak jakby mniej. Może tematy mało chodliwe, może brak to brak odwagi ale chętnie bym poduskutowała bardziej. Nie mogę się doczekać konkursów wielkiej czwórki bo to już tematy same się pojawią, może jak poznamy finalistki MWP czy MEP to będzie bardziej gorąco.

Jeśli chodzi o same forum, to nie mogę nic zarzucić, idzie wszystko w dobrym kierunku, aktywności chciałoby się widzieć więcej, ciekawych rozmów również ale widać, że ekipie forum zależy ale bez pomocy forumowiczów nie będzie wielkiego wow, czego ekipie życzę. Jest też funkcjonalnie, nowocześnie i graficznie schludnie. Tylko tak dalej.
10-Sie-2015 18:25
Cytuj post


Wiadomości w tym wątku
RE: Opinie o forum, sprawy techniczne - sugestie, ogłoszenia administracyjne. - Krycha - 10-Sie-2015 18:25

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
 
Ocena wątku:
  • 1 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5